DEJTE TĚLO NA TECHNICKOU!

Pokračovat níže
DEJTE TĚLO NA TECHNICKOU!

Většina z nás má předsevzetí ZHUBNU, NABERU KONDICI, BUDU KRÁSNĚJŠÍ! Ale téměř nikdo své plány nesplní. Buďte jiní a dokažte světu, že to jde! Budeme vás provázet od startu až do vysněného cíle!

Datum zveřejnění:

Ne, jednoduché to není. Na tom se jistě shodneme. Ale cesta k velkým cílům vede většinou do kopců a přes kameny. Pokud chcete se svým tělem skutečně udělat větši či menší změnu (zvýšit kondici, zredukovat váhu, nabrat sílu a svaly), musíte mít motivaci, vizi a také někoho, kdo vám správnou cestu bude po celou dobu ukazovat. Vše je jen na vašem rozodnutí. Pojďme tedy do toho: 

NEJDŘÍVE SI STANOVTE CÍL A POKUSTE SE ZJISTIT, CO VLASTNĚ CHCETE:

 1. Máte chuť vrátit se k aktivnímu pohybu, ale potřebujete pomoc, protože jste líný/á a od všeho hned utečete.
 2. Žádný větší problém nemáte, ale jste v pracovním kolotoči, který nelze zastavit. Konečně na chvíli chcete vystoupit a začít se sebou něco dělat.
 3. Chcete se cítit lépe, zhubnout a zlepšit výkonnost. 
 4. Jste bývalý sportovec/kyně a toužíte si zase pořádně zaběhat nebo zahrát s kamarády basket.
 5. Máte velkou chuť začít znovu sportovat, jenomže při sportování máte obtíže a pociťujete bolest nohou či zad. Potřebujete zvýšit výkon a zbavit se bolesti.
 6. Jste aktivní sportovec/kyně a chcete být ještě lepší než ti ostatní.
 7. Stále vás něco pobolívá. Potřebujete odbornou konzultaci s lékařem, někdo by vám měl "projet" celé tělo a doléčit následky úrazu.
 8. Máte výraznou nadváhu. Jste prostě tlustý/á a už toho máte dost.
 9. Nevíte jak a kde začít, nemáte vyzkoušeného seriózního odborníka, kdo by vás vedl, kontroloval a pomohl sestavit plán léčby, stravování a tréninku.
 10. Jste máma od dětí, která nemá vůbeč čas na sebe. Chcete vypadat zase dobře, shodit pár kilo a sejít se s kamarádkami. 

PŘEMÝŠLEJTE, JAK MOC JSOU PRO VÁS MOTIVAČNÍ BODY NÍŽE:


 • Komplexní vyšetření lékařem (90 minut s rehabilitačním lékařem na téma váš pohybový aparát, rodinná anamnéza, kineziologický rozbor, antropometrie, laboratorní vyšetření krve a moči)
 • Zátěžové a funkční testy (klidové EKG, zátěž na bicyklovém ergometru s monitorací oběhových funkcí, event. monitorací plicních funkcí)
 • Nutriční terapeutka ( měření nepřímé kalorimetrie, měření tělesného složení (Bioimpedance - váha Tanita), konzultace výsledků, doporučení změn v životoprávě)
 • Komplexní vyšetření fyzioterapeutem (obsáhlý kineziologický rozbor, měření rozsahu pohybu Moover, diagnostika stoje a chůze)
 • Videoanalýza chůze a běhu
 • Funkční trénink (10 hodin ostrého tréninku, během kterých fyzioterapeut dá zabrat každému svalu. Důležité je, že tréninkový plán se tvoří na základě všech vyšetření a přesně na míru klientovi. Každé setkání s fyzioterapeutem začíná půlhodinkou, kdy si vzájemně sdělíte své představy, milníky a cíle, ke kterým se chcete dopracovat. Nemusíme se obávat, že budete muset běhat, pokud právě tento druh pohybu nesnášíte. Jakýkoli pohyb vám především musí vyhovovat, nezpůsobovat bolesti a být pro vás příjemný a především prospěšný. Cesta k němu rozhodně nezačíná v běžné posilovně.