Ortopedie

Specializujeme se na chronické i akutní bolesti kloubů, třísel, svalové i úponové bolesti. Léčíme poranění svalů, šlach a vazů. Řešíme bolesti nohou při chůzi a sportu, vrozené a získané vady. Zajistíme a provedeme operační výkony. Ve spolupráci s rehabilitačním lékařem vytváříme individuální plány rehabilitace po úrazech i po operacích pohybového aparátu. Našim pacientům je k dispozici 10 vynikajících ortopedů, sportovních traumatologů a operatérů ve všech pobočkách ORP Centra.

Pokračovat níže

Diagnostika a léčba v ortopedii

LÉČBA BOLESTI

LÉČBA BOLESTI

Nabízíme pomoc při chronických i akutních bolestech svalů, šlach a úponů. Léčíme bolest kloubů (skokanské koleno, bolest ramene, tenisový a golfový loket, bolest kyčlí). Díky specialistům na podologii řešíme bolesti pat, přednoží, Achillových šlach, vbočené a kladívkové prsty a díky odborníkům na chirurgii ruky dokážeme pomoci s obtížemi zápěstí a prstů ruky.

SPORTOVNÍ TRAUMATOLOGIE

SPORTOVNÍ TRAUMATOLOGIE

Staráme se jak o vrcholové sportovce, tak o pacienty, kteří si obtíže způsobili v rekreakčním sportu nebo při běžné sportovní aktivitě. Díky těm nejlepším odborníkům v ortopedii a velmi úzké spolupráci s rehabilitačním lékařem a s fyzioterapií, můžeme našim klientům nabídnout nejen profesionální léčbu konzervativní, ale i operační s následnou rehabilitací.

ORTHO BIOLOGICKÁ LÉČBA

ORTHO BIOLOGICKÁ LÉČBA

Hlavní efekt biologické léčby spočívá v zajištění lepší kvality a zrychlení procesu hojení a v podpoření regenerace tkání. Různé druhy této léčby se opírají převážně o biologickou aktivitu vlastní krve. V ambulantní praxi se s největším úspěchem používají zejména metody využívající krevní plazmy. Hojivý efekt plazmy je podpořen zejména růstovými faktory uvolňovanými z krevních destiček. Používají se nejen ve sportovní medicíně k urychlení hojení po úrazu či přetížení svalů, jejich úponů a vazů, ale i k podpoře regenerace poškozených kloubních ploch po úrazech či v počínajících a středních stádiích artrózy kloubů.

NEJMODERNĚJŠÍ DIAGNOSTIKA

NEJMODERNĚJŠÍ DIAGNOSTIKA

Nedílnou součástí úspěšné léčby je moderní a odborná diagnostika. Krom odborné klinické, mají všichni lékaři ortopedie k dispozici plantoskop. V pobočce ORP Národní provádíme diagnostiku nejmodernějším sonografickým přístrojem, a také  rentgenovou skiaskopií. Mezi exaktní diagnostiku řadíme také nanoskop, který  v mnohém předčí možnosti magnetické rezonance - během výkonu je možné s klouby pohybovat a provádět tzv. dynamickou diagnostiku (vyšetření stability menisků, funkčnosti vazů atd.). Krom diagnostiky je možné touto metodou provádět i drobné operační výkony. 

ČLÁNKY

Objednejte se

Objednejte se

Pro objednávky k lékaři prosím využijte náš OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ. Recepce vás bude obratem kontaktovat.