Nanoskopie

Specializujeme se na chirurgii nohy, chirurgii nohy a především na nanoskopické zákroky na kolenních a ramenních kloubech. Zákrokový sálek máme přímo v ORP Centru na Národní, kde je připraven tým zkušených a špičkových ortopedů - MUDr. František Picek, doc. MUDr. Rastislav Hromádka a MUDr. Jan Zlatohlavý.

Pokračovat níže

CO JE NANOSKOPIE?

Jde o drobný zákrok, který je podobný artroskopii, ale jehla nanoskopu je mnohem tenčí (pouze 1,9 mm), není nutno provádět zákrok v anestezii (stačí pouze lokální znecitlivění), nejsou potřeba stehy a pacient odchází domů asi půl hodiny po zákroku. Pochopitelně bez berlí.

Zavedení nanoskopu je v podstatě podobné punkci kloubů. Jde však o převratnou revoluci v operačních zákrocích, protože naprosto bezbolestně a v minimálním čase je operatér schopen "přečíst" do detailů, co se děje ve vašem kloubu (a to mnohem lépe než magnetická rezonance) a defekt i ošetřit.

Co můžeme ošetřit díky nanoskopii?

Jste adeptem pro nanoskopii?

To musí posoudit ošetřující ortoped. Vzhledem k tomu, že nanoskopie provádí v ORP Centru MUDr. František Picek, je potřeba se nejprve objednat k němu na konzultaci, kde se dozvíte, zda právě vám nová revoluční metoda obtíže vyřeší.

Nár ambulance

Objednejte se

Objednejte se