Artroskopie

Všichni naši lékaři oboru ortopedie operují. Nabízíme operace prováděné ambulantně v místní anestezii, některé výkony provádíme v režimu jednodenní chirurgie a rozsáhlejší jako jsou artrokopie, kloubní náhrady případně osteotomie za hospitalizace v nemocnicích. Zákrokový sálek máme přímo v ORP Centru na Národní. Zde se specializujeme na chirurgii nohy, chirurgii ruky a na nanoskopické zákroky především na kolenních kloubech. 

Pokračovat níže

CO JE ARTROSKOPIE?

Artroskopie je endoskopická vyšetřovací metoda, která umožňuje přesnou diagnostiku onemocnění či poranění kloubů. Během tohoto procesu je možné ihned provést případné ošetření zjištěných poranění, eventuálně ihned na místě řešit některé stavy. Artroskopie, stejně jako jiné endoskopické metody, znamená pro pacienta minimální zátěž, neboť nejde o otevřenou operaci. 

Co lze ošetřit díky artroskopii?

Je pro vás artroskopie vhodná?

To musí posoudit ošetřující ortoped. Vzhledem k tomu, že artroskopie provádí v ORP Centru MUDr. František Picek, je potřeba se nejprve objednat k němu na konzultaci, kde se dozvíte, zda právě vám nová revoluční metoda obtíže vyřeší.

Operace FP 4

Objednejte se

Objednejte se