Náhrady kloubů

Všichni naši lékaři oboru ortopedie operují. Nabízíme operace prováděné ambulantně v místní anestezii, některé výkony provádíme v režimu jednodenní chirurgie a rozsáhlejší jako jsou artrokopie, kloubní náhrady případně osteotomie za hospitalizace v nemocnicích. Zákrokový sálek máme přímo v ORP Centru na Národní. Zde se specializujeme na chirurgii nohy, chirurgii ruky a na nanoskopické zákroky především na kolenních kloubech. 

Pokračovat níže

CO JE ENDOPROTÉZA KLOUBŮ

Alopastiky = endoprotézy = kloubní náhrady
Z našich lékařů operuje především MUDr. František Picek zejména v Oblastní nemocnici SČK v Kladně. Kloubní náhrady zde mají nejdelší historii v ČR ( dříve se vyráběly v Poldi Kladno .) Ortopedicko-traumatologické oddělení zde využívá nejmodernější vybavení oper. sálů (nově postavená budova CAM, oper. sály centrální vybavené nemodernějšími technologiemi, operatéři provádějí tyto výkony s využitím speciálních helem - „skafandrů“ - s vlastním přívodem vzduchu atd. ) i operační techniky.
Kyčelní klouby – v naprosté většině případů jsou výkony prováděny z předních mini-invazívních přístupů (malé jizvy, rychlá rekonvalence)
Kolenní klouby - provádí jak částečné (po desetiletí osvědčené anglické endoprotézy Oxford Uni), tak i totální náhrady kolenního kloubu.

obrázek