Chirurgie nohy

Specializujeme se na chirurgii nohy, chirurgii nohy a především na nanoskopické zákroky na kolenních a ramenních kloubech. Zákrokový sálek máme přímo v ORP Centru na Národní, kde je připraven tým zkušených a špičkových ortopedů - MUDr. František Picek, doc. MUDr. Rastislav Hromádka a MUDr. Jan Zlatohlavý.

Pokračovat níže

CO JE CHIRURGIE NOHY?

Nohou v tomto smyslu rozumíme tu část dolní končetiny, která začná palcem u nohy a končí kotníkem. Největším odborníkem v této oblasti medicíny je bezesporu doc. MUDr. Rastislav Hromádka, Ph.D. Více než 15 let se specializuje na operační zákroky v oblasti hlezna a nohy. Během našich operačních zákroků využívá  nejnovější vědecké poznatky předevšíma miniinvazivní operační přístupy. Zabývá se také léčbou poúrazových a degenerativních změn na noze.

Co operujeme?

Nejdůležitější pro léčbu postižení nohy je stanovení správné diagnózy. Nejčastěji pacienta přivádí do ambulance lékaře bolest, která bývá charakteristická pro jednotlivé diagnózy. Druhý nejčastější důvod pro návštěvu lékaře je deformita (změna tvaru) nohy a obava jejího zhoršení.

Pomůže právě vám tento zákrok?

To musí posoudit ošetřující ortoped. Vzhledem k tomu, že chirurgii nohy provádí v ORP Centru doc. MUDr. Rastislav Hromádka, je potřeba se nejprve objednat k němu na konzultaci.

chodidlo

Objednejte se

Objednejte se