Podiatrie - léčba bolesti nohou

Již více než 20 let jsme špičkou v oboru podologie/podiatrie. Provádíme diagnostiku stoje, chůze i běhu a dokážeme najít důvod bolesti a její řetězení. Specializujeme se na diagnostiku poruch chůze a techniku běhu, odstraňujeme špatné stereotypy, bolesti nosných kloubů i bolesti zad při chůzi. Pracujeme s vysoce kvalitními dynamickými stélkami Formthotics

Pokračovat níže

Diagnostika a léčba bolestí nohou

VYŠETŘENÍ NA PLANTOSKOPU

VYŠETŘENÍ NA PLANTOSKOPU

Plantoskop (podoskop) je základní diagnostický nástroj, který má ve svých ordinacích ortoped, rehabilitační lékař a fyzioterapeut. Díky skleněné desce opatřené LED světlem lze naprosto bezpečně analyzovat otisk nohy, který také pacient sám vidí v zrcadle ve spodní části plantoskopu. Lékař nebo fyzioterapeut vidí nožní klenbu, ale i to, jak je zátěž rozložena nebo v jakých místech je noha přetížena.

DIAGNOSTIKA STABILITY

DIAGNOSTIKA STABILITY

Dokážete udržet rovnováhu na jedné noze? A co se zavřenýma očima? Máte pocit, že jedna noha je slabší než ta druhá? To není nová hra, ale způsob diagnostiky, díky které teď dokážeme ještě lépe posoudit vaše posturální funkce. Diagnostiku stability využíváme zejména jako unikátní zpětnou vazbou fyzioterapeuta a lékaře jako objektivní hodnocení efektu terapie. Lze ji využívat také jako pomocnou metodu při diagnostice různých typů poruchy stability. Posturografie a stabilometrie je vhodná i pro děti.

Objednejte se

Objednejte se