Nutriční terapie

Ať už řešíte pár kilo navíc, nadváhu nebo obezitu, pomůžeme vám v tomto nelehkém boji dosáhnout vítězství. Máme tým zkušených odborníků, kteří vědí, jak na to, aby kila šla dolů a vy jste se mohli vrátit zpět do aktivního života. Spolupracujeme s projektem Oberisk, s nejznámějším českým obezitologem doc. MUDr. Martinem Matoulkem, k ruce vám budou nutriční terapeuté, kteří vystudovali na lékařské fakultě. Naší vizitkou je mnoho spokojených klientů.

Pokračovat níže

Jak zhubnout u nás

JEDNORÁZOVÁ/VSTUPNÍ KONZULTACE

JEDNORÁZOVÁ/VSTUPNÍ KONZULTACE

60 minutové setkání s nutriční terapeutkou, které zahrnuje konzultace životosprávy, jídelníčku a měření tělesného složení s interpretací výsledků. Ctíme filosofii projektu Oberisk tím, že nenutíme klienty do razatních změn, ale spíše bereme ohled na jeho zvyky, chutě i časové možnosti. Nutriční terapeuti jsou absolventy lékařské fakulty s mnoha zkušenosti, schopni vnímat souvislosti s nastavení celého těla, případně zdravotních komplikací a rodinné anamnézy.

Cena: 800 Kč

TŘÍMĚSÍČNÍ REDUKČNÍ PROGRAM

TŘÍMĚSÍČNÍ REDUKČNÍ PROGRAM

Komplexní program s cílem. Osvojení si návyků vedoucích k redukci a zlepšení zdravotního stavu. Zavedení monitoringu stravy, zapůjčení náramkového krokoměru na dobu programu. 5 osobních návštěv s měřením + kontrola jídelníčku a komunikace. Díky chytré aplikaci jste s nutriční terapeutkou kdykoli ve spojení a máte možnost konzultace online. Možnost dalšího navazujícího programu.

Cena: 3 690 Kč

NAVAZUJÍCÍ REDUKČNÍ PROGRAM

NAVAZUJÍCÍ REDUKČNÍ PROGRAM

Možnost dalšího programu navazujícího na základní tříměsíční program redukce hmotnosti.

Cena: 1 890 Kč

SPORTOVNÍ VÝŽIVA - KONZULTACE PRO DOSPĚLÉ I DĚTI

SPORTOVNÍ VÝŽIVA - KONZULTACE PRO DOSPĚLÉ I DĚTI

Strava sportovce se od běžné stravy a nebo redukční diety liší. Je potřebě věnovat pozornost jídelníčku před a po náročném tréninku nebo zápase. Máte dotazy k doplňkům výživy? Které fungují? Jsou vhodné i pro děti? Na tyto a řadu dalších otázek spojených s jídelníčkem sportovce (dospělého nebo dítěte) odpoví nutriční terapeut během 60 minutové konzultace.

Cena: 800 Kč

SPORTOVNÍ VÝŽIVA - PROGRAM PRO DOSPĚLÉ I DĚTI

SPORTOVNÍ VÝŽIVA - PROGRAM PRO DOSPĚLÉ I DĚTI

U sportujících dětí i dospělých je potřeba zajistit nejen energetické nároky na růst a vývoj, ale také dostatek energie právě na pohybovou aktivitu. Neřešíme zde ovšem pouze množství jídla, ale je důležité dbát také na jeho vyvážené složení tak, aby byl zajištěn dostatečný příjem makronutrientů (bílkoviny, sacharidy, tuky) i mikronutrientů (vitaminy, minerály). Vyvážený jídelníček během sportovních aktivit, stravování před a po zápasu nebo tréninku, sledování vašich nároků na vyváženou sportovní stravu - to je program sportovní výživy, který zahrnuje 3 konzultace.

Cena: 2 300 Kč

LÉČBA PORUCH PŘÍJMU POTRAVY

LÉČBA PORUCH PŘÍJMU POTRAVY

Věnujeme se také léčbě poruch příjmu potravy (u dospělých i dospívajících), ale umíme sestavit správný jídelníček a pohybovou aktivitu i vašemu dítěti, které má problémy s nadváhou. Vše řešíme velmi citlivě a diskrétně. V případě nejasností se můžete nejprve spojit s naší koordinatorkou Patricií Mentastti na mailu p.mentastti@orp.cz, která zodpoví veškeré vaše dotazy.

Cena: 800 Kč (konzultace), 2300 Kč (3 konzultace)

ZÁTĚŽOVÉ TESTY

ZÁTĚŽOVÉ TESTY

Díky modernímu vybavení pro zátěžovou diagnostiku (ergometrie a spiroergometrie)  jsme schopni  posoudit váš kardiovaskulární systém, eliminovat rizika náhlých příhod a především stanovit vaši maximální tepovou frekvenci, která je nutná pro pohybovou aktivitu a hubnutí. Zátěžové testy a návazné vyšetření tělovýchovným lékařem využíváme především u pacientů s BMI vyšším než 25, u kterých hrozí zdravotní rizika a je potřeba je sledovat.

Cena: v případě lékařké indikace (kardiovaskulární choroby, BMI nad 30) zdarma, bez indikace lékaře 3 900,-

Pro objednávky k lékaři prosím využijte náš OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ. Recepce vás bude obratem kontaktovat.