Masáže

Tělo se musí hýbat, ale také regenerovat. Jsme přesvědčeni, že fyzioterapie s masáží je ideálním spojením, za které vám vaše tělesná schránka bude vděčna. Při masážích využíváme různých technik manuálního tlačení, tlaků, hnětení, doteků a vibrací k ovlivnění měkkých tkání v těle. Mají za cíl uvolnit napětí, zlepšit prokrvení tkání, snížit bolest a zlepšit celkový stav pacienta.

Pokračovat níže

Nabídka masáží

SPORTOVNÍ MASÁŽ

SPORTOVNÍ MASÁŽ

Sportovce fyzicky i psychicky připraví na sportovní výkon nebo naopak po zátěži zklidní organismus a zrychlí regeneraci měkkých tkání. Sportovní masáž je forma masáže, kdy masér pracuje s měkkou tkání (tedy s kůží, svaly, šlachami, vazy a fasciemi). Sportovní masáž je navržena tak, aby pomohla napravit problémy a nerovnováhy v měkkých tkáních, které jsou způsobeny opakovanými a namáhavými fyzickými aktivitami a traumaty. Aplikace sportovní masáže před a po cvičení může zlepšit výkon, napomoci regeneraci a zabránit zranění.

RELAXAČNÍ OLEJOVÁ MASÁŽ

RELAXAČNÍ OLEJOVÁ MASÁŽ

Relaxační olejová masáž je odměnou pro ty, kteří si potřebují odpočinout, vypnout po náročném dni stráveném sezením u počítače. Svalové napětí omezuje pohyb a zvyšuje bolest. Zbavit se stresu a napětí znamená naučit se relaxovat. Ne každý to zvLádne sám, ale dobrá relaxační masáž navodí fyzicky i psychicky dokonalý pocit relaxace, pomáhá snižovat bolest, uvolňuje svalové napětí a zvyšuje rozsah pohybu.

Objednejte se

Objednejte se

Pro objednávky k lékaři prosím využijte nášOBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ. Recepce vás bude obratem kontaktovat.