Před první návštěvou


Ať už řešíte pár kilo navíc, nadváhu nebo obezitu, pomůžeme vám v tomto nelehkém boji dosáhnout vítězství. Máme tým zkušených odborníků, kteří vědí, jak na to, aby kila šla dolů a vy jste se mohli vrátit zpět do aktivního života. Spolupracujeme s projektem Oberisk, s nejznámějším českým obezitologem doc. MUDr. Martinem Matoulkem, k ruce vám budou nutriční terapeuté, kteří vystudovali na lékařské fakultě. Naší vizitkou je mnoho spokojených klientů

 

 

Pokračovat níže

Jste rozhodnuti začít s redukcí nadváhy. Máte motivaci. Vyhradili jste si čas, který věnujete sami sobě. Vložíte důvěru odborníkům. Věřte, že máte za sebou první a velmi důležitý krok. Dalším krokem je pak první konzultace s nutričním terapeutem, který vám vysvětlí možnosti terapie.

Nutriční terapeuti jsou v ORP Centru nedílnou součástí celého týmu odborníků, kteří budou sledovat průběh vašich návštěv. Rehabilitační lékařka se stará o správné nastavení vašeho pohybového aparátu, fyzioterapeuti vás naučí cvičit, využívat maximálně pohybový aparát, kardiolog může monitorovat činnost srdeční soustavy, sportovní lékař díky zátěžovým testům určí vaši maximálně tepovou frekvenci, u kterého budete shazovat kilogramy, lymfoterapeut pomůže rozproudit lymfatický systém a zbaví vás přebytečné vody a v neposlední řadě ortoped svolí k operaci, protože vaše váha to dovoluje. Poradíme vám, který z odborníků bude pro vás nejhodnější.

hub  4

Nutriční terapeut: vaše první konzultace začíná vždy u něj. U jídla vše začíná a u pohybu končí. Doporučujeme tedy připravit si před první návštěvou váš dosavadní jídelníček, díky kterému bude mít terapeutka alespoň hrubou představu, jak jste se stravovali poslední dva týdny. Pište si tedy alespoň 14 dní vše, co sníte, vypijete a jakou pohybovou aktivitu jste vytvořili. Během první návštěvy s nutriční terapeutkou si stanovíte cíl, ke kterému se potřebujete dostat a dostanete návrh celkové léčby.

Kdo jsou naši nutriční terapeuté: třetím rokem spolupracujeme s předním obezitologem a endokrinologem doc. MUDr. Martinem Matoulkem a jeho projektem Oberisk. Všichni nutriční terapeuté jsou absolvenci lékařské faktulty s bohatými zkušenostmi v léčně obezity i nadvády, ale i ve sportovní výživě. Jejich pacienti jsou jak dospělí, tak děti.

hub 1

CENÍK HUBNUTÍ

Informace a objednání

Informace a objednání