NOVÁ VÝZVA V NAŠÍ TĚLOCVIČNĚ! ICAROS

Pokračovat níže
NOVÁ VÝZVA V NAŠÍ TĚLOCVIČNĚ! ICAROS

Podle některých vypadá Icaros jako obrácená želva, podle jiných zase jako zvláštní druh paddleboardu. Ve skutečnosti jde o úžasnou balanční pomůcku, která na vás všechny čeká v tělocvičně ORPu. Zařízení je digitálně propojené s rozhraním pro Smartphone, tablet nebo VR headset.

Datum zveřejnění:

Icaros je bezva hračka, která dělá trénink zábavnějším. V ORP Centru jej využíváme jak na cvičení se staršími dětmi, tak se sportujícími dospělými. Funguje na principu chytré balanční podložky, která díky svým rozmanitým programům nabízí několik vysoce efektivních tréninkových možnosti. Po celou dobu cvičení vás vede fyzioterapeut, který sleduje, zda cvik je prováděn správně a efektivně. Trénink je zaměřený na budování svalové hmoty, posílení středu těla, ale i na kondici. Největším lákadlem je samozřejmě to, že cvičení je vysoce efektivní, velmi zábavné a hlavně měřitelné.

Cvičení na Icarosu zařazují fyzioterapeuté většinou do programů FYZIOKONDICE nebo do KOMPENZAČNÍCH PROGRAMŮ PRO SPORTOVCE.

Chcete trénovat, posílit kondičku, zlepšit výkon ve sportu? Máte děti, které už rok leží v objetí počítače a na slovo sport zapomněly? Zkuste s námi programy: FYZIOKONDICE, SPORTUJÍCÍ DĚTI, SPORTOVCI NEBO KONEC NADVÁHY.

Těšíme se, že vás i vaše děti znovu nastarujeme!

Icaros2 Icaros