Komplexní vyšetření pohybového aparátu 90´

Omezuje vás bolest v každodenním životě? Pravidelně cvičíte, ale přesto se občas ozývají bolesti zad/krku/kloubů?  Chtěli byste se více hýbat, ale pokaždé, když se odhodláte, začne vás něco bolet?  Pak je komplexní vyšetření pohybového aparátu ideálním řešením. Nabízíme 90 minut, v nichž se vás ujmou naši specialisté na pohybový aparát – duo lékař – fyzioterapeut. Výsledkem vstupní konzultace bude zhodnocení stavu vašeho pohybového aparátu, návrh optimální terapie a doporučení vedoucí k nápravě nevhodných pohybových návyků ihned při první návštěvě. 

 

Pokračovat níže

KOMPLEXNÍ VYŠETŘENÍ POHYBOVÉHO APARÁTU

ANEB 90 MINUT PÉČE LÉKAŘE A FYZIOTERAPEUTA

Výhoda komplexního vyšetření spočívá především v dostatku času na každého pacienta. Díky tomu mají lékař s fyzioterapeutem prostor k podrobnému zhodnocení vašich pohybových stereotypů i posouzení svalových dysbalancí.   Při vyšetření se hodnotí celkové držení těla – stoj, chůze, rovnováha, řetězení chybných pohybových návyků ve statických i dynamických pozicích. Zaměřujeme pozornost na projekci bolesti do různých tělesných okrsků a snažíme se odhalit její příčinu. To vše pak dáváme do kontextu s vaší anamnézou, životním stylem a případnou předchozí léčbou.  Na základě tohoto komplexního vyšetření s vámi pak fyzioterapeut vybere vhodné kompenzační cviky pro začátek. 

 

Pro koho je vyšetření vhodné?

  • Pro všechny, kteří mají akutní nebo jen občasné bolesti pohybového aparátu a už by s tím konečně chtěli začít něco dělat
  • Pro všechny, kteří za sebou mají už nějakou léčbu, ale obtíže se stále vrací
  • Pro rekreační i profi sportovce, které stále trápí chronické bolesti a potřebují individualizovaný přístup 
  • Pro "hobíky", kteří se snaží dostat do kondice, ale potřebují „ujistit“, že postupují správně 
  • Vyšetření je ideální pro všechny sportující děti 
Pro koho je vyšetření vhodné?

Co vyšetření zahrnuje?

  • Podrobnou anamnézu
  • Komplexní kineziologický rozbor 
  • Orientační podologické vyšetření 
  • Sestavení terapeutického plánu
  • Korekce pohybových návyků a doporučení cviků na doma a do kanceláře 


 

Délka vyšetření: 90 minut
Lékař: MUDR. Marcela Hašpicová (rehabilitační a tělovýchovná lékařka)
Fyzioterapeut: Mgr. Zuzana Hašpicová
Cena: 2990,-

Slovo lékaře
Slovo lékaře

"Největší pomoc našim klientům spočívá nejen v perfektní diagnostice, v komplexnosti, ale také ve spolupráci s fyzioterapeuty a v neposlední řadě ve zvolení dokonalého individuálního plánu pro léčbu nebo trénink."

MUDr. Marcela Hašpicová Rehabilitační a tělovýchovná lékařka