Spolupráce se sportovními kluby

Trénujeme mladé sportovce nejen v našich prostorách, ale jsme schopni zajistit fyzioterapeuta také pro pravidelné tréninky ve vašem sportovním klubu. Naše kompenzační cvičení vycházejí především z Programu FIFA 11+, který byl vytvořen pro hráče fotbalu. Jednotlivé cvičební moduly propracovali sportovní fyzioterapeuti ORP Centra tak, že kompenzační cvičení můžeme nabídnout nejen mladým fotbalistům, ale také hráčům a hráčkám volejbalu, hokeje, rugby, tenisu i golfu.

 

Pokračovat níže

KOMPENZAČNÍ TRÉNINK S FYZIOTERAPEUTEM VE VAŠEM KLUBU

  • MÍSTO: váš sportovní klub/oddíl
  • ČAS: dle dohody a potřeb vašeho sportovního klubu

Trénujeme vaše hráče přímo na hřišti nebo v tělocvičně vašeho klubu. Pro tyto účely zajistíme fyzioterapeuta, který dle dohody pravidelně nebo jednorázově vede tréninkovou jednotku s asistencí trenéra. Cílem je naučit hráče vnímat tělo, zaměřujeme se také na posílení vnitřních svalových skupin (hlubokých stabilizátorů), ale i na nácvik správného dechového stereotypu. Cíleně učíme hráče správně protahovat svalové skupiny důležité pro jejich sport, efektivně a bezpečně využívat své tělo, zlepšovat výkon. Velkou výhodou těchto tréninků je možnost identifikovat hráče se závažnějšími problémy a doporučit mu intenzívní kompenzační trénink přímo v ORP Centru.

Také tyto tréninky vycházejí především z Programu FIFA 11+, který byl vytvořen pro hráče fotbalu. Jednotlivé cvičební moduly jsme přepracovali tak, aby byly ideální pro kompenzační tréninky dalších sportů. 

CHCI VĚDĚT VÍCE

CHCI VĚDĚT VÍCE

Mezi našimi fyzioterapeuty jsou aktivní sportovci, kteří mají zkušenosti se sportujícími dětmi. Aktivně spolupracujeme například s fotbalisty  U12 a U13 SK Aritma Praha. V případě zájmu vašeho sportovního klubu o více informací nás kontaktujte.

CHCI VĚDĚT VÍCE
733 217 735 Marcela Picková Marketing/PR