ZBAV SE BOLESTÍ ZAD A NASTARTUJ KONDIČKU

Pokračovat níže
ZBAV SE BOLESTÍ ZAD A NASTARTUJ KONDIČKU

Zapoj se za velmi výhodných podmínek do našeho pilotního projektu EMS TRÉNINIKŮ a změň svůj život. Pokud trpíš bolestí dolní části zad a máš sedavé zaměstnání, je to pro tebe ideální příležitost. Budeš trénovat s fyzioterapeutem a jako bonus získáš navíc diagnostiku držení těla na začátku a na konci programu.

Datum zveřejnění:

Naše podmínky pro zařazení do projektu:

  • Musí ti být mezi 18 až 65 
  • Trápí tě chronické bolesti dolní části zad 
  • Jsi jinak aktivní a zdravý člověk, máš možná sedavé zaměstnání a nestíháš chodit pravidelně cvičit

ems5

Proč zkusit pilotní projekt s EMS?

  • Rychlý a efektivní trénink 1x týdně
  • Snížení bolestí v bedrech
  • Zlepšení držení těla
  • Posílení svalů a celkové kondice
  • Lepší sebevědomí a spokojenost s výsledky
  • Celkem 9 návštěv za 2400 Kč

Přihlas se do našeho pilotního projektu co nejdříve a využij této unikátní příležitosti k životní změně. Počet míst je limitován.

9Klikni na tlačítko REGISTRUJ SE a vyplň krátký formulář.

ems1

Budeme se na tebe těšit!

CO JE EMS TRÉNINK?

EMS (Electro Muscle Stimulation) je způsob tréninku, který využívá elektrické impulzy ke stimulaci svalů. Při EMS tréninku se nosí speciální funkční oblečení a vesta, která je vybavena elektrodami stimulujícími svaly během cvičení. Elektrické impulzy umožňují aktivovat větší počet svalových vláken než při běžném tréninku a vedou k rychlejšímu a efektivnějšímu nárůstu svalové hmoty a celkové kondice. 

Přístroj EMS – Miha Bodytec využívaný dosud zejména ve fitness sektoru k intenzivnímu tréninku aktivuje svými impulsy až 95% všech svalů najednou, což ve fitness sektoru nahrazuje intenzivní trénink. 

Na našem pracovišti jsme se rozhodli zúčastnit pilotního projektu využití přístroje na komplexní stimulaci svalů EMS – Miha Bodytec při zavádění do zdravotnictví. 

Při využití přístroje EMS - Miha Bodytec předpokládáme intenzivnější a rychlejší rehabilitaci zapojením více svalových skupin v rámci cvičení a zlepšení vnímání svalových skupin, které jsou potřebné zejména pro zajištění hluboké stabilizace páteře (tzv. core), u svalových dysbalancí pak předpokládáme zlepšení symetrie zapojení svalových skupin. 

Účast v projektu je podmíněna dosažením plnoletosti. 

ems6