CVIČENÍ PO PORODU ZDARMA

Pokračovat níže
CVIČENÍ PO PORODU ZDARMA

Všem maminkám, které mají po 3. kontrole kyčlí, nabízíme zcela zdarma 90 minut cvičení v naší tělocvičně, kde se pod vedením zkušené fyzioterapeutky naučí, jak správně cvičit po porodu, jak pečovat o jizvu, jak posilovat ochablé břišní svaly a jak se dostat co nejdříve zpátky do kondice. Těšíme se na vás. Objednávat se můžete přes náš webový formulář.

Datum zveřejnění:

 

Máte za sebou první společné a jistě krásné měsíce s miminkem a zjišťujete, že stále žijete v cizím těle? Záda vás bolí tak, že péče o miminko je stále obtížnější? Pohyb vám vlastně nedělá radost? Vaše bříško je stále vypouklé a snažíte se skrývat jizvu?

Nezoufejte, stejné pocity má většina maminek pár měsíců po porodu, ale jen málokterá s nimi něco začne opravdu dělat. Vždyť právě začalo období, kdy byste si měla ty nejhezčí společné chvíle užívat a být tu pro miminko přesně v té formě, ve které jste byla před těhotenstvím.

CHCEME VÁM POMOCI DOSTAT SE ZPĚT DO FORMY

cvič mami 2

KDE A KDY?

Každé pondělí (podvečerní hodiny), ORP Centrum Pod Juliskou 1805/4, Praha 6, v naší vlastní tělocvičně (max. 5 cvičících)

JAK SE OBJEDNAT?

Ideálně přes náš web www.orp.cz, kde v kontaktech najdete OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ, vyplníte a zaškrtnete CVIČENÍ PRO MAMINKY PO PORODU. Naše recepce se vám ozve a objedná vás.

KOLIK TO STOJÍ?

Tato lekce trvající hodinu a půl je pro naše maminky úplně zdarma.

Cvičení probíhá bez miminek, abyste se mohly náležitě soustředit a především si odpočinout :-)

NA CO SE ZAMĚŘÍME:

Bolesti zad spojené s porodem (oslabení břišní stěny, vypouklé bříško, držení miminka)

Oslabené pánevní dno - problémy s inkontinencí moči

Péče o jizvu po císařském řezu

Také pomůžeme s poporodními komplikacemi a s celkovým návratem do kondice