MUDr. František Picek

Ortoped, traumatolog, operatér, spolumajitel a vedoucí lékař ortopedie ORP Centra

Pokračovat níže

Odborný lékař v oboru ortopedie a sportovní traumatologie, spolumajitel a vedoucí lékař ortopedie v ORP Centru. Více než 20 let se aktivně věnuje operativě pohybového aparátu, především končetinovým kloubům. Krom ambulantní ortopedické praxe na Praze 6, stále pracuje na ortopedicko-traumatologickém oddělení Krajské nemocnice v Kladně. Své pacienty operuje v Krajské nemocnici Kladno a v rámci jednodenní chirurgie v Canadian Medical.
 
Ve své praxi navazuje na dlouholetou rodinnou lékařskou tradici v oblasti rehabilitace, a tak na rozdíl od mnoha jiných aktivních operatérů má velmi úzký vztah k neoperačním způsobům léčby pohybového aparátu. Je členem národních i mezinárodních odborných společností. 
 
V průběhu své 30 leté praxe se zaměřuje zejména na artroskopické operace velkých kloubů (kolen, ramen, hlezenných kloubů, loktů, ale také na rekonstrukční operace vazů, stabilizace ramen, dále na problematiku chirurgie nohy i na klasickou ortopedickou operativu včetně umělých kloubních náhrad (endoprotéza kyčelního kloubu, endoprotéza kolenního kloubu). 

Objednat se na konzultaci

Objednat se na konzultaci

Pro objednávky k lékaři prosím využijte náš OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ. Recepce vás bude obratem kontaktovat.