Nabídka aktivit


Ať už řešíte pár kilo navíc, nadváhu nebo obezitu, pomůžeme vám v tomto nelehkém boji dosáhnout vítězství. Máme tým zkušených odborníků, kteří vědí, jak na to, aby kila šla dolů a vy jste se mohli vrátit zpět do aktivního života. Spolupracujeme s projektem Oberisk, s nejznámějším českým obezitologem doc. MUDr. Martinem Matoulkem, k ruce vám budou nutriční terapeuté, kteří vystudovali na lékařské fakultě. Naší vizitkou je mnoho spokojených klientů

 

 

Pokračovat níže

Cestu hubnutím vás naplánujeme na míru. Můžete si vybrat od jedné konzultace až do tříměsíční programy spojené s pohybovou aktivitou, zátěžovými testy nebo s měřením nepřímé kalorimetrie.

Jednorázová/vstupní konzultace

Jednorázová/vstupní konzultace

60 minutové setkání s nutričním terapeutem nebo terapeutkou, které zahrnuje konzultace životosprávy, jídelníčku a měření tělesného složení s interpretací výsledků.

Cena: 800 Kč

Tříměsíční redukční program

Tříměsíční redukční program

Komplexní program s cílem. Osvojení si návyků vedoucích k redukci a zlepšení zdravotního stavu. Zavedení monitoringu stravy, zapůjčení náramkového krokoměru na dobu programu. 5 osobních návštěv s měřením + kontrola jídelníčku a komunikace. Možnost dalšího navazujícího programu.

Cena: 3 690 Kč

Navazující redukční program

Navazující redukční program

Možnost dalšího navazujícího program na základní tříměsíční program redukce hmotnosti.

Cena: 1 890 Kč

Měření nepřímé kalorimetrie

Měření nepřímé kalorimetrie

Měření klidového energetického výdeje pomocí analýzy vydechovaných plynů. Slouží k určení základní energetické potřeby, hodnocení adaptace na redukční diety. Hodnoty, které z měření dostanete, jsou jedním z pomocníků, díky nimž vám můžeme pomoci pochopit principy sestavení zdravého jídelníčku.

Více info

Cena: 1 500,-

Sportovní výživa - konzultace pro dospělé i děti

Sportovní výživa - konzultace pro dospělé i děti

Strava sportovce se od běžné stravy a nebo redukční diety liší. Je potřebě věnovat pozornost jídelníčku před a po náročném tréninku nebo zápase. Máte dotazy k doplňkům výživy? Které fungují? Jsou vhodné i pro děti? Na tyto a řadu dalších otázek spojených s jídelníčkem sportovce (dospělého nebo dítěte) odpoví nutriční terapeut během 60 minutové konzultace.

Cena: 800 Kč

Sportovní výživa - program pro dospělé i děti

Sportovní výživa - program pro dospělé i děti

U sportujících dětí i dospělých je potřeba zajistit nejen energetické nároky na růst a vývoj, ale také dostatek energie právě na pohybovou aktivitu. Neřešíme zde ovšem pouze množství jídla, ale je důležité dbát také na jeho vyvážené složení tak, aby byl zajištěn dostatečný příjem makronutrientů (bílkoviny, sacharidy, tuky) i mikronutrientů (vitaminy, minerály). Vyvážený jídelníček během sportovních aktivit, stravování před a po zápasu nebo tréninku, sledování vašich nároků na vyváženou sportovní stravu - to je program sportovní výživy, který zahrnuje 3 konzultace.

Cena: 2 300 Kč

Problémové dospívání (obezita, anorexie, bulimie)

Problémové dospívání (obezita, anorexie, bulimie)

Věnujeme se také léčbě poruch příjmu potravy (u dospělých i dospívajících), ale umíme sestavit správný jídelníček a pohybovou aktivitu i vašemu dítěti, které má problémy s nadváhou. Vše řešíme velmi citlivě a diskrétně. V případě nejasností můžete nejprve zavolat naší Case manažerce Karolíně Peškové na telefon 720 955 019, mail 65Co99enW7c-5bf4Ys, která zodpoví veškeré vaše dotazy.

Cena: 800 Kč (konzultace), 2300 Kč (3 konzultace)

Zátěžové testy

Zátěžové testy

Díky modernímu vybavení pro zátěžovou diagnostiku (ergometrie a spiroergometrie)  jsme schopni  posoudit váš kardiovaskulární systém, eliminovat rizika náhlých příhod a především stanovit vaši maximální tepovou frekvenci, která je nutná pro pohybovou aktivitu a hubnutí.

Cena: v případě lékařké indikace (kardiovaskulární choroby, BMI nad 30) zdarma, bez indikace lékaře 3 900,-

Pohyb s dohledem fyzioterapeuta

Pohyb s dohledem fyzioterapeuta

Proces hubnutí funguje ruku v ruce pouze ve spojení změna jídelníčku + pohyb. Fyzioterapeuti ORP Centra mají zkušenosti s pohybovými terapiemi pacientů s nadváhou a obezitou. Díky cíleným aktivitám na míru každému klientovi vás vrátíme zpět do aktivního života,  k oblíbenému pohybu a sportu, naučit vás hýbat se bez námahy a bolestí, zformujeme postavu.

Cena: 540 Kč (s indikací lékaře), 1200,- (bez indikace lékaře)

Lymfodrenáže

Lymfodrenáže

Manuální nebo kombinovanou přístrojovou lymfodrenáží urychlíme tok lymfy mízním řečištěm, zlepšíme tak metabolismus a následně pomůžeme odplavení odpadních, toxických látek.  Terapií můžeme napomoci organismu s odplavením nadbytečné vody v organismu, a právě to může mít za následek snížení váhy

Cena: 10 terapií od 6500 Kč

Informace a objednání

Informace a objednání