Potřebujete poradit? Volejte 773 677 687

STÉLKY FORMTHOTICS

Boty ani vložky zakoupené v obchodě bolest nohy nevyřeší úplně. Proč? Jak boty, tak vložky jsou vyráběny sériově, a proto jsou vyrobeny na průměrný tvar nohy. Každá noha je však jedinečná. Proto naši ortopedi už řadu let doporučují speciální stélky Formthotics, které vám u nás zhotovíme přímo na míru vaší nohy a vy v nich odkráčíte. Po měsíci vám stélky zkontrolujeme a pokdu bude nutné, pak opět na míru dokorigujeme.
Vysoce kvalitní termoplastická dynamická stélka do obuvi totiž umožňuje její průběžnou úpravu podle individuálních potřeb každého pacienta.

Formthotics se využívají nejen pro korekci statických vad nohou, ale v rámci komplexní péče o celý pohybový aparát i ke korekci osových zatížení nosných kloubů a páteře.   Naši fyzioterapeté vám navíc zkontrolují nohy na plantoskopu, vyberou nejlepší typ stélek  tvrdší, měkčí, vícevrstvé, pro různé druhy aktivit) a naučí vám správnému stoji i chůzi.   ORP Centrum je už řadu let mnoha lékaři doporučováno jako lékařské centrum s nejlepší diagnostikou nohy.   KONTAKT: 233 338 112, 773 677 687