Potřebujete poradit? Volejte 773 677 687

JSME KONTAKTNÍM MÍSTEM OBERISK

Pomůžeme vám řešit vaši nadváhu a obezitu. Každý kilogram váhy navíc zatěžuje pohybový aparát. Proto se ještě před náročným startem svěřte do rukou odborníků z řad nutričních terapeutů a specialistů v programu ObeRisk.

  • Obezitou a nadváhou se zabývá řada subjektů. Lze jen velmi těžko rozlišit, kdo má jaké zkušenosti, a komu se můžeme svěřit do rukou bez obav. V našich programech vám s redukcí pomohou vystudovaní nutriční terapeuti nebo specialisté. Cílem není teoreticky radit – to vše najdete na stránkách, ale analyzovat, kde je problém a proč se redukce doposud nedařila.
     
  • Důraz klademe na osvojení si návyků vedoucích k redukci a zlepšení zdravotního stavu.
    I přesto, že potřeba lékaře v redukčním režimu nebývá často nutná, v našich programech je dostupná v případě, že to plánování programu vyžaduje. Návaznost na obezitologická pracoviště nám dává možnost využít další metody vedoucí k redukci, jako léky na obezitu nebo chirurgické zákroky (bariatrické operace).

  • Je důležité si uvědomit, že bez změny životního stylu nebudou ani tyto metody účinné. Práce s nutričním terapeutem je klíčová.
    Využití moderních prvků telemedicíny umožní pravidelný online kontakt s terapeutem, a ušetří vám tak spoustu času.

Ať už za sebou máte zkušenosti s mnohdy „neúspěšným“ hubnutím, nebo právě začínáte, jsme tu pro vás a těšíme se na spolupráci.
ORP Centrum, doc. MUDr. Martin Matoulek, Ph.D. a tým ObeRisk

Nutriční terapeutkou pro program ObeRisk v ORP Centru je Bc. Markéta Ciprová - ordinační hodiny v úterky 9:00 - 14:00. Na konzultaci je nutno se objednat na telefonu recepce ORP Centra 773 677 687 nebo 233 338 112 nebo na emailu recepce@orp.cz

 

Související články