Potřebujete poradit? Volejte 773 677 687

AKTUÁLNÍ SITUACE V ORP CENTRU

Vážení klienti, rádi bychom vás upozornili na aktuální provoz ORP Centra a nové podmínky, za kterých nyní poskytujeme léčbu.

  • ORP Centrum v tuto chvíli až do odvolání funguje v úsporném režimu a ve zkrácené ordinační době, přesto bychom rádi nabídli akutním klientům termíny u ortopedů, rehabilitačních lékařů a v ordinacích fyzioterapeutů. Všichni naši pacienti s akutními obtížemi a pacienti po operacích budou telefonicky kontaktováni buď pracovnicemi recepce nebo přímo svými fyzioterapeuty. Po dohodě s vašim ošetřujícím lékařem se s vámi domluví na průběhu pokračující léčby a dalších možných termínech rehabilitace.
  • Od 1. dubna rovněž obnovíme provoz na oddělení elektroléčby a to prozatím ve dnech pondělí, středa a pátek.
  • Náhradní termíny u ostatních neakutních pacientů budeme nahrazovat po ukončení nouzového stavu.
  • V tuto chvíli máme také dostupné termíny u lékařů ortopedie. V případě jakýchkoli dotazů je vám k dispozici recepce ORP Centra na telefonech
     233 338 112, 773 677 687 nebo na mailu info@orp.cz

PODMÍNKY POSKYTOVÁNÍ LÉČBY:

  • Kvalitní rouška  - vzhledem k současné situaci s absolutním nedostatkem jednorázových ochranných pomůcek pro zdravotníky není v našich silách Vám ochrannou roušku zajistit. Prosíme Vás proto, abyste se na návštěvu v našem zdravotnickém zařízení dostavili s adekvátní ochrannou obličeje - nosu a úst - bavlněnou čistou rouškou či jednorázovou chirurgickou (POZOR, respirátor vyšší třídy neslouží k ochraně Vašeho okolí - tedy našich pracovníků!).
  • Pro zajištění maximální možné ochrany Vaší i našich pracovníků Vás před zahájením návštěvy poprosíme o stvrzení Prohlášení o bezinfekčnosti.  
  • Dále Vás prosíme o shovívavost při dodržování časů Vaší návštěvy, jelikož z důvodu nutnosti adekvátní desinfekce všech povrchů a používaných pomůcek a nutnosti vyvětrání po každé návštěvě může být čas Vaší návštěvy lehce zkrácen.

Děkujeme všem našim pacientům za trpělivost a shovívavost.

Vše pevné zdaví přeje tým ORP Centra