Potřebujete poradit? Volejte 773 677 687

FORMTHOTICS - úplně jiné vložky do bot

90% lidí nestojí a nechodí správně. Toto je výsledek:

Biomechanika-noha

Chcete vědět, jak jste na tom vy?

Objednejte se přes recepci ORP Centrum na pedobarografii (pojištěnci VZP ji mají zdarma) a zjistíte, co děláte při chůzi a při stoji špatně právě vy? Budete vědět, proč vás bolí nohy, zda nosíte špatné boty a poradíme vám, jaký typ stélek Formthotics bude vyhovovat vašim nohám. 

Nesprávné pohybové návyky, nekvalitní boty, nadváha, nevhodný sport, rodinné dispozice - to vše hraje pro to, aby většinu z nás nohy bolely, aby se křivily, aby přestaly sloužit. Na obrázku vidíte, jak málo stačí: nesprávná poloha chodidla ovlivní postavení kotníku, poté rotace kolene a hned poté se o slovo hlásí bolest kyčle. A důvod může být mnody jen ve výběru boty.

Boty jsou totiž vyráběny sériově, stejně tak jako rádoby ortopedické stélky z obchodu. Jsou totiž vyrobeny na průměrný tvar nohy! Každá noha je ale jedinečná, tak jako je každý člověk jedinečný.
Proto si novozélandští sportovní ortopedi nechali patentovat speciální stélky Formthotics, které lze individuálně zhotovit a vymodelovat na míru Vaší nohy, přímo do vašich bot v několika minutách.

Formth - nahřívání

Vezměte si s sebou do ORP Centra alespoň dva páry obuvi. Boty nahřejme, vložíme stélky a vy v nich odejdete. 

FORMTHOTICS - DRUHY STÉLEK

Výhody Formthotics

  • Korigují statické vady nohou
  • Korigují osové zatížení nosných kloubů a páteře
  • Zvyšují prokrvení plosek, kotníků a lýtkových svalů
  • Odlehčují nosné klouby a páteř při chůzi na tvrdém městském terénu atd.
  • Komplexně pečují o celý pohybový aparát
logo

Vložky jsou vyrobeny z ultralehké pěny, působí desinfekčně a zároveň jako termoizolant.

Formthotics jsou rovnovážnou, stálou základnou vašeho těla. Přirovnáme-li vaše tělo k domu, pak jsou vaše nohy jako jeho základy. Bez ohledu na to jak silné budou jeho zdi, pro stabilitu jsou nejdůležitější základy.