Potřebujete poradit? Volejte 773 677 687

HILTERAPIE

Nová metoda, která zbavuje tělo bolesti

Trápí vás akutní nebo chronické bolesti kloubů? Máte úraz ze sportu? Jste po operaci? Pak patříte do velké skupiny pacientů, kteří se potřebují dostat zpět do aktivního sportovního života a zbavit se neustále obtěžující bolesti. Aktivní rehabilitaci jsme nyní spojili s novým vysoce výkonným laserem.

Hilterapie je bezbolestná. Největší efekt má však ve spojení s zkušenýma rukama fyzioterapeuta.

JAK PROBÍHÁ LÉČBA POMOCÍ HILTERAPIE?

Podstatou Hilterapie je vysoká intenzita laserových HILT paprsků, které bez poškození povrchové vrstvy kůže pronikají do těch nejhlubších vrstev svalů a kostí a tím umožňují efektivní léčbu i chronické bolesti. Díky silným laserovým paprskům se aktivují regenerační proces v tkáních, které se během terapie zahřívají, svaly se uvolňují a díky lymfatickému odvodnění a mikrocirkulaci dochází k postupnému odbourání bolesti, terapie je bezbolestná.  V ORP Centru trvá hilterapie trvá 60 minut, protože bez zkušených rukou fyzioterapeuta i sebelepší přístroj neudělá zázraky. Díky působení vysoce výkonného laseru a speciálním technikám fyzioterapie se pacientovi uleví a výsledky se začnou projevovat mnohdy už po první aplikaci.  Lékaři ORP Centra doporučují minimálně 5 terapii buď každý den nebo každý druhý den.PRO KOHO JE HILTERAPIE VHODNÁ?

Hilterapie je doporučována širokému spektru pacientů s chronickými bolestmi, ale I po úrazech. Díky rychlých regeneračním procesům je velmi oblíbená u sportovců. Dále je vhodná při

artróze

 svalových zraněních

 tenisových loktech

 poúrazových stavech

 posttraumatických otocích

 zánětech kloubů

 sportovní traumatologii
CO ŘÍKÁ O HILTERAPII ORTOPED MUDR. FRANTIŠEK PICEK?

"Laserová terapie hraje v léčbě bolesti obrovskou roli, takže jsem nadšen, že můžeme teď pacientům ORP Centra nabídnout takto vysoce výkoný přístroj. Nic však nefunguje samo a mávnutím kouzelného proutku. Já doporučuji hilterapii spojit s cílenou rehabilitací a mít předem stanovený plán léčby."


CO ŘÍKÁ O HILTERAPII SPORTOVEC-PROFESIONÁL/SLOVENSKÝ FOTBALOVÝ OBRÁNCE MARTIN CSEH?

“Po absolvování týdenní kůry na mou poškozenou chrupavku se mi ulevilo. Zmizel mi otok, kterého jsme se jinak nemohl zbavit a výrazně ustoupila bolest v koleni. Podruhé jsme Hilterapii vyzkousel na bolestivý palec. Po několika laserových terapiích bolest skutečně ustoupila a já mohu v pohodě trénovat."

Silné laserové paprsky pronikají hluboko do svalů, díky tomu dochází brzy po terapii k úlevě od bolesti.