Need help? Call us 773 677 687

Mgr. Klára Laňková

Klára vystudovala vysokou školu na Západočeské univerzitě v Plzni – Fakulta zdravotnických studií  - obor fyzioterapie. Získala pak magisterský titul na VŠTVS Palestra – obor wellness specialista. Nadšená sportovkyně, milovnice motorek a stále s úsměvem od ucha k uchu. Pozor, v tělocvičně úlevu neopustí.

 • Proč jsem se rozhodla věnovat se fyzioterapii?
  Už od dětství jsem byla rodiči podporována ve sportu. Úmysl věnovat se fyzioterapii se zrodil na střední škole, kde jsem se zařadila do týmu „sportovců“ a mohla jsem zastupovat školu na různých sportovních akcích. Sport je mému srdci velice blízký, proto jsem se rozhodla po ukončení střední školy pro studium oboru fyzioterapie na Západočeské univerzitě v Plzni, Fakultě zdravotnických studií. Po ukončení této vysoké školy jsem se rozhodla prohloubit si vzdělání v navazujícím magisterském oboru, obor - wellness specialista, absolvovaný na VŠTVS Palestra v Praze.
 • Co mě na této práci nejvíce baví?
  Fyzioterapie je náročná, ale také velice zajímavá a rozmanitá práce. Rozhodně však nepatří mezi stereotypní zaměstnání a to se mi na ní líbí. Každý z nás je unikát a nikdy nevíte, kdo se vám se svými obtížemi dostane pod ruce.
 • Proč pracuji právě v ORPu?
  ORP Centrum mě zaujalo svým zaměřením především na ortopedii, která mi již při studiích byla velice blízká. ORP je moderní, příjemné centrum s velice přátelským kolektivem, který poskytuje širokou nabídku zajímavých terapií, jak pro děti, dospělé, tak i seniory s aktivním přístupem k pohybu.
 • Můj nejoblíbenější sport?
  Nemohu jednou větou napsat, který sport patří mezi můj nejoblíbenější. Miluji pohyb, a sport je nádherný v tom, že každý má možnost najít si tu činnost, která mu jde nejlépe a nějakým způsobem ho naplňuje. V mladším věku jsem se věnovala především cyklistice a dodnes na ní nedám dopustit. V posledních dvou letech se aktivně věnuji józe. A nyní se více zajímám o silový trénink – Performance trenink.