NOVÉ MASÁŽE NA PRAZE 1 A NA PRAZE 6

Pokračovat níže
NOVÉ MASÁŽE NA PRAZE 1 A NA PRAZE 6

Do nabídky jsme od října zařadili zbrusu nové a lákavé masáže! Thajskou jógovou masáž a aroma masáž najdete v ORPu na Národní, sportovní, relaxační a zdravotní Pod Juliskou na Praze 6. Pokud čekáte na termín fyzioterapie, můžete v mezičase pomoci vašemu tělu kvalitní a cílenou masáží.  Máme také dárkové poukazy, ale upřímně. Nechte si je raději pro sebe!

Datum zveřejnění:

Není pochyb o tom, že masáže mají dlouhou řadu výhod. Velká škoda pro všechny ty, kteří kouzlu masáží nepropadli. Dokonce i  osobní lékař císaře Aurelia masíroval gladiátory před jejich vstupem do arény. Připravoval je tak na náročný boj, zároveň jim tak přislíbil, že když přežijí, tak jim stejnou péči bude věnovat i po zápase.

Proč propadnout masáži?

  • Masáž je úžasný likvidátor stresu, duševního napětí a únavy.
  • Po masáži bude váš celkový výkon mnohem lepší a budete pociťovat dostatek energie.
  • Dostaví se úleva od bolesti namožených svalů, zad, šíje, končetin.
  • Po masáži budete mít elán a budete se doslova těšit na další.

NABÍZÍME TYTO MASÁŽE:

masáže

RELAXAČNÍ MASÁŽ:  dokonalé uvolnění těla a mysli, odstraňuje stres a napětí, zmírňuje bolesti zad, ztuhlost šíje, přináší zklidnění a celkově osvěžuje celé tělo. Cena: 400 Kč (30 minut), 750 Kč (60 minut), provádí masér (ORP Juliska)

sport masáž

SPORTOVNÍ MASÁŽ: sportovce fyzicky i psychicky připraví na sportovní výkon nebo naopak po zátěži zklidní organismus a zrychlí regeneraci měkkých tkání. Cena: 400 Kč (30 minut), 750 Kč (60 minut), provádí masér (ORP Juliska)

 

Aroma masáž

AROMA MASÁŽ: funguje na podobném principu jako aromaterapie. Různé vůně různě stimulují vaše tělo. Spojili jsme tedy příjemné dotyky s příjemnými vůněmi, které si vy sami vyberete. Rostlinné silice jsou látky rozpustné v rostlinných olejích, se kterými se těsně před masáží míchají v různých poměrech. Cena: 1000 Kč (60 minut), 1450 Kč (90 minut), 1850 Kč (120 minut),provádí masér (ORP Národní)

bankováaní

BAŇKOVÁ MASÁŽ: masáž probíhá pomocí speciálních baněk, prokrvuje kůži, zrychluje  metabolismus a odplavuje škodliviny z těla. Metoda je stará více než 5 tisíc let a v současné době ji využíváme jako vynikající doplněk při rehabilitaci. Cena:650 Kč (30 minut), 1200 Kč (60 minut), provádí fyzioterapeutka (ORP Juliska)

URBAN_MASSAGE_SHOT_20_LYMPHATIC_DRAINAGE_021_edit-min

MANUÁLNÍ LYMFODRENÁŽ: její kouzlo spočívá v jemných krouživých pohybech, díky kterým ožívá lymfa v celém těle. Jde o speciální techniku prováděnou na sucho bez použití olejů, která působí především na povrchové vrstvy. V čem pomáhá manuální lymfodrenáž? Cena:650 Kč (30 minut), 950 Kč (60 minut), provádí fyzioterapeutka (ORP Juliska) 

RTM mapa

REFLEXNÍ LYMFATICKÁ MASÁŽ CHODIDEL: je doslova očistou a pohlazením těla i duše. Nadchne pro svou jemnost, ale zároveň účinnost. Tento typ masáže má velký vliv na pacientův fyzický i psychický stav. Cena:550 Kč (30 minut), provádí fyzioterapeutka (ORP Juliska)