MÁME NOVÉ DÁRKOVÉ POUKAZY

Pokračovat níže
MÁME NOVÉ DÁRKOVÉ POUKAZY

Od listopadu jsme zařadili do prodeje poukazy na nejoblíbenější služby v ORP Centru. Pokud si nevíte rady s vánočním dárkem a chcete mít výběr co nejsnadnější, pak si určitě vyberete z široké nabídky. Poukazy jsme navrhli tak, aby se staly nejen netradičním dárkem, ale aby zároveň obdarovanému pomohly splnit si svůj sen, být akčnější, silnější, zdravější a tudíž i šťastnější.

Datum zveřejnění:

NABÍDKA POUKAZŮ

  • Dárkový poukaz na videoanalýzu běhu s fyzioterapeutem (Fyzioterapeut, který analýzu provádí je sám běžec. Diagnostika je spojena s poradenstvím vhodné běžecké obuvi i s návrhem cviků na odstranění bolesti).

2

  • Dárkový poukaz na program hubnutí (Jak s nutriční terapeutkou, tak fyzioterapeutkou sestavíme plán šitý na míru vašemu tělu. Do tří měsíců vás dostaneme k vaší vysněné váze).

3

  • Dárkový poukaz na individuální dynamické stélky FORMTHOTICS (s těmito stélkami do obuvi pracujeme už více než 20 let a můžeme zaručit, že jde o jedny z nejkvalitnějších stélek na trhu. Na rozdíl od sériově vyráběných vložek jsou Formthotics individuálně doupraveny podle otisku nohy)

6

  • Dárkový poukaz na kompenzační tréninky pro juniory (Vhodný dárek pro větší děti, které se aktivně věnují jednostrannému sportu. V tomto individuálním nebo skupinkovém programu učíme juniory posilovat střed těla, uvědomovat si jednotlivé svalové skupiny, správně provádět strečink a trénovat tak, aby postupně docházelo ke zrychlení a naopak nedošlo ke zbytečným úrazům.

4

  • Dárkový poukaz na kurz získání kondičky (Ideální cesta pro všechny, kterým odešla síla a ztratily se svaly. Provedeme vám tak detailní rozbor těla, že se sami budete divit, co všechno je potřeba napravit. A pak se pustíme do tréninku, cvičení a posilování. Ptáte se, proč není lepší jít do fitka? Odpověď je jednoduchá: "Protože naši fyzioterapeuté znají i ten nejskrytější sval vašeho těla a moc dobře vědí, kterému dát zabrat a který je potřeba nechat být. Proto se u nás provádějí mnohem účinnější cviky než  zkracovačky :-)

5

  • Dárkový poukaz na masáž (Relaxační nebo sportovní masáž patří mezi nejvyhledávanější služby, které potěší úplně každého, kdo potřebuje zregenerovat svalstvo nebo si prostě jen tak odpočinout).

7

  • Dárkový poukaz v libovolné ceně (nevybrali jste si z nabízených služeb? Pak můžete zakoupit poukaz ve vámi zvolené ceně a nechat na obdarovaném, aby si sám vybral, co mu bude vyhovovat.

8

Všechny poukazy jsou k zakoupení na recepci ORP Centra Pod Juliskou 4, Praha 6. Budeme-li mít další dotazy, rádi vám je zodpovíme na mailu info@orp.cz nebo na telefonu 233 338 112.