Potřebujete poradit? Volejte 773 677 687

BOLÍ ZÁDA? STAČÍ CVIČIT 10 MINUT DENNĚ!

U pacientů, které chronicky trápí bolest zad, jednoznačně zabírají tréninky na posílení hlubokých stabilitátorů a především správného dýchání "do břicha".

Víte, že vám stačí pouhých deset minut denně, kdy si nejdete čas pro sebe a zacvičíte si? CViky na bolesti zad vás naučí naši fyzioterapeuti. 

Při rehabilitacích a trénincích máme nejlepší zkušenosti  s metodou tzv. DNS (Dynamické neuromuskulární stabilizace tzv. Pražské školy.)

Tato špičková rehabilitační, ale také tréninková technika dle prof.Koláře úspěšně léčí bolesti páteře, svalů i kloubů. Šetrně a efektivně Vás vrátí k aktivnímu životu nebo zvýší Vaše sportovní výkony. Základním cílem je především zlepšení stability páteře a aktivace hlubokých stabilizátorů trupu. Už po několika trénincích si uvědomíte, které polohy jednotlivých částí těla jsou pro vás ekonomicky nejvýhodnější -  nejprve ve statických pozicích a pak také v dynamických aktivitách.

Nejvíce metodu DNS využíváme v jednom z našich rehabilitačních programů, který je sestavený z 11ti terapií. Součástí je trénink v tělocvičně.

Související články