Potřebujete poradit? Volejte 773 677 687

OSOBNÍ FYZIOTERAPEUT- Aneb váš program „na míru“

3

Sestavíme pro vás osobní program šitý na míru.

Individuální program intenzivní rehabilitace, který vychází z aktuálního klinického stavu pacienta a navrhuje moderní a odborný rehabilitační postup intenzivní rehabilitace pod individuálním vedením fyzioterapeutů včetně případné indikace metod alternativní mediciny (např. akupunktura).

Na základě vyšetření a individuálního rozboru obtíží včetně případných vedlejších onemocnění je připraven návrh individuálního rekondičního programu, který může zahrnovat vyšetření a péči fyzioterapeuta, vybrané procedury fyzikální léčby včetně například přístrojové lymfodrenáže, léčby teplem, motodlahy, magnetoterapie, vířivých koupelí, regenerační masáže a individuální program cvičení včetně potřebné instruktáže a jeho tištěné podoby.

[ Nebyl nalezen styl fotografie ! ]


Je-li to aktuální, zahrnuje i konzultace odborného lékaře léčebné rehabilitace či ortopedie

Program je určen pro pacienty, kteří se chtějí aktivně věnovat co nejintenzivnější individuální rehabilitaci s využitím služeb a možností našeho zařízení, a to bez ohledu na omezování celkového počtu a intenzity procedur díky  limitům zdravotních pojišťoven.

METODA MFK

[ Nebyl nalezen styl fotografie ! ]

METODA MFK je vyhledávanou novinkou v naší léčbě. Vychází z tradičních osvědčených vyšetřovacích (zejména svalový test) a terapeutických postupů, které přizpůsobuje okamžitému stavu pohybového systému klienta a s využitím informačních technologií propojuje v jeden ucelený systém. Fyzioterapie umožňující vizualizaci pohybových potíží člověka prostřednictvím počítačového systému MFK.


Tento program není pojišťovnám účtován a není tedy ani jimi hrazen.

Ceny vycházejí z platného ceníku jednotlivých procedur a liší se podle individualních potřeb každého pacienta.


Chcete vědět více?