Potřebujete poradit? Volejte 773 677 687

MFK SYSTÉM - Manuální Fyzioterapeutická Korekce

Když se znalosti medicíny spojí s dokonalým počítačovým softwarem

Zkušený fyzioterapeut spojuje své síly s dokonalým počítačovým softwarem a společně tak dokáží posoudit stav vašeho svalového, kloubního, ale i cévního a vnitřního systému a hlavně upozornit na možné souvislosti.


  • Vstupní pohovor – anamnéza

Nejdříve probíhá vstupní pohovor, kdy terapeut zaznamenává výskyt zlomenin kostí, lokalizace jizev na kůži, bolestivé obtíže svalů, kloubů, křečí apod.


  • Vyšetření svalového systému

Po vstupním pohovoru provádí terapeut, jako při každé další návštěvě klienta, vyšetření hodnotící aktivaci svalů, tedy svalový test. Konkrétní změnu proti normě zaznamená do počítače.


  • Diagnostika

Fyzioterapeut zhodnotí vizualizované výsledky vyšetření (diagnostické mapy tělních systémů) a vysvětlí příčiny a následky nerovnováhy a bolesti svalů, kloubů a páteře. Laicky řečeno, pacient může na monitoru vidět svá nejbolavější místa znázorněná jako červené mapy na těle.


  • Terapie

Na základě výsledků vyšetření je zvolena vhodná terapeutická metoda. Většinou jde o velice účinnou stimulaci neurolymfatických bodů, reflexní terapie, mobilizace kloubů, masáž svalů nebo cvičení.Chcete vědět více?

Manuálně Fyzioterapeutická Korekce nevyžaduje doporučení odborného lékaře a není hrazena ze zdravotního pojištění.


Copyright: Využití materiálů textových, obrazových, filmových zveřejněných na tomto webu je možné pouze se souhlasem společnosti ORP Centrum, s.r.o.. Neoprávněné kopírování obsahu bude postihováno v souladu se zákonem